KULTŪROS FESTIVALIS „PURPURINIS VAKARAS“ VĖL VYKS ANYKŠČIUOSE

 KULTŪROS FESTIVALIS „PURPURINIS VAKARAS“ VĖL VYKS ANYKŠČIUOSE

Tradicijos nesikeičia ir pats laikas planuoti purpurinius pasimatymus Anykščiuose, kur jau 13 metus, besibaigiant vasarai rugpjūčio pabaigoje, skambės garsiausių Lietuvos atlikėjų balsai ir teisinga muzika, apsigyvens poezija, bus atradimų, naujų patirčių, bus ir žvaigždėmis nuklotas dangus virš Dainuvos slėnio bei daug kitų įsimintinų dalykų. Šių metų festivalio data – 2020 m. rugpjūčio 21-22 d.

Kultūros festivalis „Purpurinis vakaras“ yra rengiamas Anykščiuose nuo 2008 metų. Sulaukęs didelio visuomenės susidomėjimo ir pelnęs nemažai simpatijų, festivalis natūraliai įsiliejo į Anykščių rajono kultūrinių renginių mozaiką, kuris ne tik reprezentuoja iškiliausius Lietuvos menininkus, bet ir pristato Anykščių kraštą kaip patrauklų, unikalų, poezijos ir kūrybos lopšį. Šio renginio dėka Anykščiai kiekvieną vasarą tampa traukos centru, vienijančiu žinomus kūrėjus ir jų kūrybos gerbėjus.

Žiūrovų gausa, visuomenės ir žiniasklaidos susidomėjimas leidžia manyti, kad festivalis įsitvirtino Anykščiuose ir tapo šio regiono vizitine kortele. O spektakliai, parodos, poezijos skaitymai, susitikimai su regiono šviesuoliais ir menininkais, taip pat ir gausi koncertinė programa praturtina festivalį ir leidžia žiūrovams rinktis renginius pagal savo skonį. Trys festivalio dienos literatūriškiausiame Lietuvos krašte kasmet tampa atvira vieta menininkų muzikiniams ir poetiniams dialogams.

Labiausiai klausytojų mėgiami renginiai – Didieji koncertai Dainuvos slėnyje.

Penktadienio vakaro koncertas turėjo būti skirtas grupių pasirodymams, kuriame buvo suplanuoti žinomų gyvo garso grupių koncertai, bet dėl su COVID-19 susijusių žmonių skaičiaus renginiuose ribojimų, šis koncertas neįvyks.

TAČIAU.

Alternatyva šiam koncertui bus atlikėjo Lino ADOMAIČIO ir grupės gyvo garso koncertas, kuris vyks ,,Anykščių vyno“ gamyklos vidiniame kieme 2020.08.21, 20:00 val. (kaina į Lino Adomaičio ir grupės koncertą – 20 eur)

Festivalio pabaigos koncertas išlaikys bardiškąją tradiciją ir vyks tradicinėje vietoje – Dainuvos slėnyje. Čia pasirodys žinomiausi dainuojamosios poezijos atlikėjai, kur  vienoje scenoje galima išvysti ir pasimėgauti Vytauto V. Landsbergio, Kazimiero Jakučio, Gedimino Storpirščio, Kosto Smorigino, Jūratės Miliauskaitės,Baltojo Kiro“, grupių ,,Graži ir ta galinga“, „Atika“ ir kitų atlikėjų kūryba. (kaina į festivalio pabaigos koncertą – 25 eur)

Be koncertų Dainuvos slėnyje „Purpurinio vakaro” metu Anykščių kultūros įstaigose ir viešose erdvėse vyksta spektakliai, parodos, poezijos skaitymai, susitikimai su poetais, režisieriais, filmų peržiūros, koncertas vaikams. Didžioji dalis renginių – nemokami.

ATVYK IR PAJAUSK FESTIVALIO DVASIĄ! Daugiau informacijos >>>

Avatar

Mano festivalis

„Manofestivalis“ - pirmasis lietuviškas festivalių kalendorius, padedantis atrasti ir sudalyvauti nuo 2012-ųjų metų.