Kelionė į Absurdistaną su „Yaga Gathering“

 Kelionė į Absurdistaną su „Yaga Gathering“

Rugpjūčio 6 d. festivalis „Yaga Gahtering“ visus Visatos gyventojus kviečia į keturių dienų nepriklausomą spontaniškos šalies Absurdistano šventę. Ji vyks giliuose Lietuvos miškuose, kur galioja kitos taisyklės ir įstatymai.

Organizatorių nuotrauka

Absurdistanas suburs išskirtinius atlikėjus ir menininkus, atvers neįprastas meno formas, paslaptingas tiesas ir modernius ritualus. Šioje unikalioje, šalyje, išpuoštoje instaliacijomis, dekoracijomis, vizualiaisiais menais, veiks kelios muzikos scenos, veiks paskaitos, kūrybiniai užsiėmimai, sveikatingumo ir kino erdvės.

Norintys pateikti į Absurdistaną, turi įsigyti vizas, kurias išduoda Absurdistano kultūros  atašė štai čia: http://yaga.lt/tickets/

„Yaga Gathering“ – tarptautinis muzikos ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis, rengiamas nuo 2003 metų. Tai turbūt vienintelis tokio tipo atviro oro festivalis, vykstantis Dzūkijos regione, miškuose prie ežero, kur nėra komunikacijų ir bent minimalios infrastruktūros. Visas Yagos miestelis pastatomas tik žvyrkeliais ir takeliais pasiekiamoje gamtoje.

Festivalyje itin didelis dėmesys skiriamas vaizdiniam apipavidalinimui – dekoracijoms, apšvietimui, parodoms, netikėtiems meniniams eksperimentams. Nors organizuojamas jau 17 metų, festivalis nenustoja ieškoti naujų kūrybinių formų ir yra vienas kosmopolitiškiausių renginių Lietuvoje.

Gintarė, MANOFESTIVALIS.LT

Avatar

Mano festivalis

„Manofestivalis“ - pirmasis lietuviškas festivalių kalendorius, padedantis atrasti ir sudalyvauti nuo 2012-ųjų metų.