Kas mes?

Pačios naujausios ir šviežiausios žinios iš didžiausių ir net iš pačių mažiausių teatro, kino, muzikos, šokio, poezijos, mokslo bei kitų Lietuvoje vykstančių festivalių Jums atsiveria čia – svetainėje Manofestivalis.com. Sužinokite kada ir kur vyks Jus dominantis festivalis, bei susipažinkite su kitais, dar nematytais ir negirdėtais, tačiau įdomiais ir turiningais festivaliais. 

Festivalis – tai ir nesibaigiančios vasaros šėlionės gamtos apsuptyje, ir naujausių filmų peržiūros pilnutėlėse kino teatrų salėse, ir klasikinės muzikos garsų skambesys. Festivalis – tai laikas, praleistas besimėgaujant muzika, geru kino filmu, besiklausant eilių bei dramatiškų monologų, tai viskas, kas nauja ir įdomu. Ši svetainė – tai Jūsų gidas po nuostabų festivalių pasaulį.

Mūsų istorija

Ilgai brandinome mintį apie vieną išsamią, nuolat atsinaujinančią festivalių svetainę internete. „Manofestivalis.com“ ant žemės nusileido 2012-ųjų balandį, festivalių Lietuvoje gausa pritrenkdamas mus pačius ir pirmuosius mūsų lankytojus. Domimės jais negailėdami savo resursų – tiek laiko, tiek kūrybinių, tiek piniginių. Mūsų tikslas – pateikti objektyvią ir įdomią informaciją tikriems festivalininkams bei festivalių besidairantiems. Tikimės, jog šioje svetainėje įdomu jų ieškoti ir taip pat paprasta juos surasti.

Vis dar laikome „platų žvilgsnį“ festivalių programų turinio atžvilgiu, kreipdami dėmesį į įvykių turimas tradicijas, idėjinį tęstinumą ir ciklą. Esame sužavėti festivalių įvairove ir neišsenkančiu organizatorių noru juos rengti, todėl norime, jog Mano, Tavo ir Mūsų visų festivalis niekada nesibaigtų!

Komanda

Gintarė Kašelionytė

Projekto įkūrėja

Dovilė Paliulytė

Naujienų redaktorė

Greta Giedrikaitė

Socialinių tinklų redaktorė

Evaldas Banevičius

Festivalių žurnalistas

Kontaktai

Reklama

Gintarė Kašelionytė
reklama@manofestivalis.com +370 620 99507

Redakcija

Dovilė Paliulytė redakcija@manofestivalis.com +370 612 98837

Informacija

Evaldas Banevičius info@manofestivalis.com

Parama

Tuos, kurie nori paremti festivalių sklaidą, kviečiame skirti 2 % dalį nuo savo sumokėto pajamų mokesčio.
Būsime amžinai dėkingi!

VšĮ Mano Festivalis
Įmonės kodas 302944446
LT117300010134447387
AB Swedbank